دل شدگان

فیلم فریاد مورچه های مخملباف و لینک دانلود آن

خلاصه داستان:

دختری که به خدا باور دارد، عاشق مردی است که به خدا باور ندارد. آن ها تصمیم می گیرند، برای ماه عسل به هند بروند و ...
 
که  بازیگر نقش اول مه نور شادزی معروف به لونا شاد(مجری معروف تلویزون صدای امریکا--شباهنگ)هستو با نقش عجیبی و برهنگی! بازی کرده!!!! 

 

لونا شاد ( مه نور شادزی) مجری بخش تلویزیونی صدای آمریکا همراه با محمد شکرالهی تهیه کننده ایرانی مقیم فرانسه در صحنه هایی از آخرین فیلم محسن مخملباف «فریاد مورچه ها» که در هند فیلمبرداری شده است. (حقوق معنوی عکسها متعلق به تهیه کننده ی فیلم است و استفاده ای جز معرفی فیلم مجاز نمی باشد.)

 

 

 

 

مخملباف را می توان  نمونه ی بارزی از تغییر گرایشات تغییر خواستها و تغییر ایدئولوژیک در میان مردم ایران دانست. نمونه ای که همانند آن در ایران کم نیستند و بیشتر نیز خواهند شد.

مخملباف همانند بسیاری از جوانان هم دوره خود در مبارزات زمان انقلاب شرکت داشت. روحیه انقلابی او به حدی بود که تحمل حبس و مجازات نتوانست خدشه ای در گرایشات او ایجاد نماید. او همان کسی است که با ساختن فیلمهایی همانند توبه نصوح بایکوت و سایر فیلمهایی که در اوایل انقلاب ساخت سعی در مستحکم تر کردن پایه های تفکرات انقلاب ایران داشت. او همان کسی بود که باساخت فیلم بایکوت تمام نظرات و ایدئولوژیهای کمونیستی را زیر سوال برده بود. تمام تفکرات و گرایشات شرقی و غربی را در فیلمهای آن زمان خود زیر سوال برده بود. اما به تدریج رنگ تغییر بر گرایشات او پدیدار گشت هر چند که این تغییرات تا زمان ساخت فیلم گل و گلدون به شکل بطئی و تدریجی بوده است. اما به تدریج سیر تغییر گرایش او شدت بیشتری یافت تا جایی که دیگر تاب تحمل برخی ناملایمات را نیاورد و همانند بسیاری از بزرگان این مملکت عطای حضور در آن را به لقایش بخشید . اما به راستی چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک دانلود فیلم قسمت اول

لینک دانلود فیلم قسمت دوم

لینک دانلود قسمت سوم

لینک دانلود قسمت چهارم

+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و سوم اردیبهشت ۱۳۸۷ساعت   توسط م.ج.ل.شهاب  |